Celebrity mezi spalovači tuků - vyberte si z těch nejlepších

  20.04.2017, 16:40 -

1. Grenade Thermo Detonator

Grenade Thermo Detonator patří jistě i se svým ještě silnějším bráchou BlackOps mezi extra silné spalovače tuků díky mnoha účinným látkám, které obsahují. Grenade Thermo Detonator zaujme každého na první pohled a to díky svému originálnímu obalu jak jinak než ve tvaru vojenského granátu.

Thermo Detonator nabízí spalovací látky jako hořkou pomerančovou kůru, zelený čaj a kávu, kofein či fenylalanin. Při kombinaci s fyzickou aktivitou je Grenade Thermo Detonator opravdovou bombou mezi spalovači.

Grenade Thermo Detonator - jednička mezi spalovači tuků

2. Nutrend Compress Fever

Compress Fever je nejlepším spalovačem ve své kategorii od společnosti Nutrend a je určen pro tvrdě trénující sportovce, kteří spalování tuků myslí opravdu vážně. V jeho obsahu nalezneme nejen nejznámější L-Karnitin ale také extrakt ze zelené kávy a čaje, citrus aurantium (tedy extrakt z pomerančovníku hořkého → synephrine), guaranu, garcinia camboiga (HCA), ginkgo bilobu, černý pepř nebo BioPerine®.

Extrémní obsah účinných látek zajišťuje mnohem větší náboj do jakékoliv aktivity a vaše tělo tak vybudí k ještě větším výkonům při kterých tuky spálíte ať chcete nebo ne.

Nutrend Compress Fever

3. Amix ThermoLean

Amix ThermoLean je další ze spalovačů tuků s vysokým obsahem účinných látek, které mají jako prvotní cíl vybudit vás k ještě vyšším výkonům a díky nim spálit nechtěný podkožní tuk. Komu by se nechtělo díky ThermoLeanu s obsahem kofeinu, guarany, L-Karnitinu, L-Tyrosinu, Cesmíny paraguajské, Chromiu Pikolinátu, extraktu z černého pepře nebo synephrinu spalovat tuky s ďábelskou vášní?

ThermoLean vás rozhodně nenechá sedět v koutě ale zapojí do hry o perfektní spalování přebytečných tuků i díky termogenezi. Vyzkoušejte ho, je doporučen 9 z 10 Luciferů.

Amix ThermoLean - Tuky spaluje s ďábelskou vášní

4. Survival Thermogenic Fair Power

Survival Thermogenic Fair Power právem patří mezi uživateli oblíbené spalovače tuků díky obsahu kvalitních účinných látek a také jedné neobvyklé navíc – kůry z bílé vrby. Vysoká dávka extraktu ze zeleného čaje a L-Karnitinu zajišťuje sama o sobě vysoký účinek pro redukci nepotřebných kilogramů. Díky patentované technologii BioPerine® navíc dochází u Thermogenic Fair Power k mnohem lepšímu vstřebávání živin a to až o 30% – to už zajistí dost vysoký účinek, co myslíte?

Survival Thermogenic Fair Power - spalovač s kůrou z Vrby

Mohlo by vás zajímat

Copyright © Fitime.cz 2019. Jakékoliv užívání obsahu je bez písemného souhlasu Fitime.cz zakázáno!
Redakce | reklama