Darujte originální dárek! Dáme vám 5 tipů co nadělit pod stromeček

  20.04.2017, 16:40 -

Sedíte doma a přemýšlíte nad dárky pro své blízké a pořád nemůžete na nic přijít? V tom jistě nejste sami a spousta z nás si nad tím láme hlavu. Proč tedy nezkusit něco nového, jiného a vyčnívat tak z davu?

Takovým dárkem můžete udělat radost opravdu každému – rodičům, sourozencům, drahé polovičce nebo kamarádovi. Proto jsme vám sepsali několik tipů na vánoční dárek pro zdraví a fyzickou kondici. No řeknete sami, kdo by nechtěl vypadat lépe a cítit se lépe?

Díky tomuto dárku také pomůžete své blízké osobě otevřít dveře ke zlepšení jeho zdraví, jak po fyzické tak i psychické stránce. Dáte krásně najevo jak moc vám na ni záleží.

Dnes si mnoho z nás přímo nadiktuje, co chce najít pod stromečkem. Sice už to není takové krásné překvapení, ale samozřejmě to má i své výhody. Stále nemáte představu co vybrat? Nezoufejte a podívejte se na naše tipy.


První tip: Aby organismus vaší blízké osoby šlapal jako hodinky? Darujte vitamíny

Vitamíny určitě znáte, zajisté víte, že patří k základním složkám lidské stravy. Najdou se mezi námi i osoby, které na ně zapomínají a to se může projevit poruchami různých funkcí organismu (jejich nedostatek může mít za následek vážná onemocnění).

Samozřejmě nesmíme opomínat minerální látky, důležité pro správnou funkci mnoha orgánů. Minerály a jejich funkce – výstavba tělesných tkání, správná činnost svalů, vliv na metabolismus cukrů, tuků a bílkovin.

Dobrá zpráva hlavně pro ženy – vitamíny kromě jiných skvělých funkcí také zpomalují projevy stárnutí. Další funkce vitamínů – posílení imunitního systému, udržení dobrého zraku, prevence proti onemocnění, prevence a léčba osteoporózy.

Kupte Reflex Nutrition Nexgen PRO a nebudete litovat. Tento produkt obsahuje široké spektrum vitamínů, dále také minerály a antioxidanty. Najdete v něm mnoho účinných látek obohaceny o probiotické kultury LactoSpore.

Druhou a levnější variantou je Nexgen, též od Reflex Nutrition obsahující komplex vitamínů, minerálů a kultur LactoSpore.

Pokud se vám zdá vaše blízká osoba unavená a vyčerpaná sáhněte po doplňku Nutrend Magneslife. Kombinace dvou účinných látek hořčíku a vitamínu B6 přispívá ke správné činnosti nervové soustavy a snižuje míru únavy.


Druhý tip: Vržou někomu v rodině kolena? Nejspíš minulý rok nenašel pod stromečkem kloubní výživu

Že je kloubní výživa jen pro starší? To je omyl, kloubní výživu potřebují i mladí a to i když je zatím nic nebolí. Čím je člověk mladší, vůbec si neuvědomuje a často ani neví jak správně by měl o své tělo pečovat.

Všichni začneme daný problém řešit až když nastane, v okamžiku kdy už je bolest nesnesitelná. Proč to tedy nechávat zajít takhle daleko? Prevencí nic nepokazíte ale naopak obdarovaná osoba ušetří za případné operace.

Před opotřebením kloubů ochrání Nutrend Flexit Gelacoll. Je vhodný i pro sportující mládež od 12 let. Tudíž jej můžete dát mladému sportovci, který chvíli neposedí a neustále běhá za míčem apod. Obsahuje hydrolyzát želatiny obohacen o vitamín C.

Pro zatížené a opotřebené klouby tu je Amix Osteo Gelatin + MSM. Obsahuje kvalitní kolagenní hydrolyzát doplněn o MSM (methylsulfonyl­methan). Přispívá k normálnímu stavu kostí. Tento přípravek je určen pro dospělé osoby.

Ti kdo nepreferují tablety a uvítají tekutou formu, těm můžete darovat Nutrend Flexit Liquid. Flexit Liquid obsahuje více účinných látek jako je glukosamin, chondroitin, prolin, glycin a další. Určeno pro všechny dospělé osoby se zvýšeným opotřebením kloubů.

Zabalte k dalším dárečkům i kloubní výživu, chrupavky a další tkáně budou jásat radostí!


Třetí tip: Už teď si někdo dělá starosti s větším bříškem, které se zázračným způsobem zvětší hlavně během svátků díky sladkým neřestem? Objevte kouzlo spalovačů tuků

Nevím jak je to u vás, ale já vždy ve svém blízkém okolí najdu minimálně tři osoby nespokojené se vzhledem svého břicha a nejen s ním.

Doma, na návštěvách po příbuzných – všude na nás číhají sladké neřesti. Co s tím? Kromě toho, že nesmíme spořádat vagon výborných vanilkových rohlíčků na posezení. Vyberte pomocníka, který zamává s tuky.

Nabídka spalovačů tuků je velmi široká a vybere si opravdu každý. Mezi nejoblíbenější patří doplňky s obsahem L-karnitinu (podporuje spalování tuků tím, že jsou použity na energii) a synefrinu (mobilizuje tukové zásoby a tím podporuje termogenezi). Můžete sáhnout i po pokročilejších a účinnějších spalovačích obsahující další účinné látky jako jsou například taurin, různé formy kofeinu, zelený čaj a chrom.

Mezi nejoblíbenější patří Nutrend Carnitine 100000. Podporuje spalování tuků a efektivnější využívání zásobních tuků. Přípravek s obsahem L-Karnitinu obohacen o vitamíny B5 a B6 přispívající k normálnímu energetickému metabolismu. Neobsahuje cukr ani tuky.

Aminostar FatZero je silná kombinace účinných látek pro spálení tuků. Termogenní přípravek s aktivními látkami – guarana, L-Karnitin, synefrin, chrom, extrakt ze zeleného čaje a mnoho dalších.

Skvělou bombou je Grenade Black Ops! Termogenní spalovač obsahující mnoho účinných látek pro efektivní odbourávání a spalování tuků – chrom, kajenský pepř, zelený čaj, taurin a další.


Čtvrtý tip: Najde se někdo kdo nechce mít tělo samou kost ale chtěl by mít i nějaké svaly? Sportovec který nechce vypadat jako vychrtlinka? Darujte proteiny

Když je někdo štíhlý je to fajn a vypadá to dobře. V opačném případě, když je někdo až moc vychrtlý to už opravdu není krásný pohled. Především u mužů to nevypadá vůbec hezky.

Pro nabrání svalové hmoty se bez kvalitních proteinů nikdo neobejde. Bílkoviny (proteiny) jsou základní stavební složkou a jelikož se nám neustále odbourávají, musíme je doplňovat stravou.

Proteiny mohou být živočišného ale i rostlinného původu, tudíž potěšíte i vegetariána. V dnešní době je mnoho druhů proteinů, s různými příchutěmi a tak je z čeho vybírat. Super dáreček k proteinu je určitě šejkr, pro lepší rozmíchání koktejlu.

Nutrend Deluxe 100% Whey Protein je kvalitní protein pro nárůst svalové hmoty a posílení imunitního systému. Obsahuje 73% bílkovin, široké spektrum aminokyselin a navíc je obohacen o bioaktivní kolostrum. Kupte i stylový šejkr přímo ve stylu Nutrend Deluxe.

Vysokoprocentní a velmi chutný Weider Protein 80 Plus potěší každého. Obsahuje 82 g bílkovin na 100 g, malé množství tuků i cukrů. Kvalitní protein tvořen ze 4 druhů bílkovin. Podporuje nárůst svalové hmoty a je vhodný i při redukci hmotnosti.

Máte ve svém okolí vegana či vegetariána? Darujte mu Reflex Nutrition Vegan Protein. Vegan Protein obsahuje 74 g bílkovin na 100 g přípravku. Neobsahuje umělá sladidla ani barviva. Navíc obsahuje trávicí enzymy DigeZyme® a probiotické kultury LactoSpore.


Pátý tip: Že by někdo chtěl svaly jako Pepek námořník a zjistil že špenát opravdu nepomůže? Pepek námořník neměl to štěstí a nepoznal kouzlo kreatinu

Získat větší fyzickou sílu a několikanásobně podpořit růst svalstva že je nemožné? Opak je pravdou a to díky kreatinu. Kreatin je sice tělu vlastní, ale bohužel jej máme pouze v omezeném množství.

Pro sílu a svaly Pepka námořníka musí být získáván kreatin z doplňků výživy. Leda byste chtěli darovat každý den kilogram hovězího po dobu minimálně šesti týdnů. Asi dost nereálné a drahé co?

Naštěstí v dnešní době je spousta vymožeností a tak i tohle nemusíme řešit složitě, tak jak tomu bylo dříve. Můžete vybrat ze tří druhů kreatinů – kreatin monohydrát (čistý kreatin), kre-alkalyn (kreatin monohydrát s jedlou sodou – soda bikarbona) nebo creatine ethyl ester (kreatin monohydrát vyráběný reakcí s ethanolem).

Weider Pure Creatine obsahující testovaný a certifikovaný Creapure® kreatin – v jedné dávce 5000 mg kreatinu. Obdarovaný bude mít větší sílu než měl Pepek námořník!

Amix Kre-Alkalyn® 1500 je oblíbenou moderní formou kreatinu. Kreatin v kombinaci s jedlou sodou pro eliminaci odpadového produktu svalové práce – kyseliny mléčné. Vyniká také stabilitou při průchodu trávicím traktem.

Zvýšení explosivní síly a svalové hmoty vám zajistí Nutrend Creatine Ethyl Ester. Tělo jej dokáže mnohem lépe vstřebat a využít tak jeho potenciál díky tomu, že nezadržuje vodu. Obohacen o vitamín B6 a kyselinu alfa-lipoovou. Žádné nadýmání ani křeče.

Mohlo by vás zajímat

Copyright © Fitime.cz 2019. Jakékoliv užívání obsahu je bez písemného souhlasu Fitime.cz zakázáno!
Redakce | reklama