Jak mít dokonalou pleť? Pomůžeme vám!

  23.10.2016, 21:10 -
Toužíte po dokonalé pleti? Pokud ano, existuje několik postupů, které zaručeně nezklamou. Společně se na ně podíváme, jelikož díky jejich kombinaci může dokonale vypadat každý. Prvním krokem je změna životního stylu. Ta by měla zahrnovat:
  • Pobyt v čistém a vzdušném prostředí
  • Dostatek kvalitního jídla plného vitamínů
  • Zhubnutí


Právě úbytek váhy má na pleť velmi významný vliv. Dnes už to nemusí být nijak složité. Kromě jídla a cvičení lze využít také oblíbené tablety na hubnutí. Ty sice nejsou zázrakem jako takovým, ale díky nim omezíte chutě k jídlu, stejně jako zrychlíte metabolismus a tedy spalování vašeho těla.Nezapomínejte na kolagen
Tato látka je v souvislosti s pletí jednou z nejdůležitějších. Samozřejmostí je, že ji obsahuje pleť každého lidského těla. Vlivem věku, prostředí, ale i dalších faktorů postupně ubývá. Proto je třeba doplnění. Díky němu může pokožka na celém těle vypadat mnohem více elastická. Navíc dokáže vyhladit vrásky nejenom v obličeji. Též doporučujeme kolagen tomu, kdo má problémy s vlasy, protože působí i v oblasti vlasové pokožky. Konkrétně má pozitivní vliv jak na vlasy, tak i na vlasové folikuly. Užívání je přitom nesmírně jednoduché, jelikož je spojeno jenom s polykáním tablet, které účinnou látku obsahují.

Hodí se i kyseliny
Ne všechny kyseliny jsou špatné, nebo dokonce zdraví škodlivé. Právě naopak. Pokud chcete mít dokonalou pokožku, pomůže účinná kyselina hyaluronová. Opět se jedná o látku, která je součástí našeho těla, ale ne vždy v takovém množství, jak můžeme očekávat. A jaký je její vliv a její úkol? Také poměrně zajímavý, jelikož eliminuje příznaky stárnutí pokožky, udržuje ji vláčnou, dokáže podpořit hydrataci a částečně využívá i kolagenu, který v pokožce udrží. Kombinace této a předchozí jmenované látky je tedy ideální volba pro každého, kdo se svým vzhledem není až tak úplně spokojený.

Mohlo by vás zajímat

Copyright © Fitime.cz 2019. Jakékoliv užívání obsahu je bez písemného souhlasu Fitime.cz zakázáno!
Redakce | reklama