Vyjímečný hovězí protein nyní od 759 Kč s kvalitním kreatinem zdarma - časově omezená nabídka!

  20.04.2017, 16:40 -

Amix Anabolic Monster Beef je osvědčený vysokoprocentní protein (s obsahem bílkovin až 90%) zajišťující nárůst kvalitní svalové hmoty. Díky své kvalitě se stal nejoblíbenějším proteinem dle hodnocení i prodejnosti na e-shopu Fitkram.cz. Obchod Fitkram.cz vám nyní tento protein nabízí v jedinečné akci s Kre-Alkalynem tedy stabilní formou kreatin monohydrátu který k proteinu získáte úplně zdarma. Nezapomínejte ale, že akce platí jen do 25. 6. 2016. Více o akci.

Anabolic Monster Beef nabízí kromě snadno stravitelného hydrolizovaného hovězího proteinového isolátu také velký obsah aminokyselin a to včetně BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) které pomohou i regeneraci svalstva po zátěži – zamezíte tak bolesti a křečem svalů a zároveň pomůžete v rychlejším obnovování svalových tkání.

Díky hovězímu proteinu vyráběnému metodou hydrolýzy získáte kvalitní bílkovinu téměř okamžitě po natrávení a zamezíte tak i nepříjemným žaludečním obtížím či nadýmání. Snadná stravitelnost navíc zajišťuje kvalitní příjem bílkovin v jakoukoliv denní dobu.

Vyberte si nyní ze skvělých příchutí proteinu o hmotnostech 1 a 2,2 kg a získáte na e-shopu Fitkram.cz navíc Kre-Alkalyn – kvalitní formu kreatinu podporující rychlý růst svalstva zdarma. Více o Amix Anabolic Monster Beef.


Příchuti Amix Anabolic Monster Beef

Čokoláda

Jahoda – Banán

Lesní ovoce

Vanilka – Limetka

Mohlo by vás zajímat

Copyright © Fitime.cz 2019. Jakékoliv užívání obsahu je bez písemného souhlasu Fitime.cz zakázáno!
Redakce | reklama